Три символа на арене истории

С целью формирования патриотизма и гражданского отношения к государственным признакам, воспитание любви, уважения и интереса к культуре, историческому прошлому и наследию казахского народа в Токтамыской сельской библиотеке было проведено мероприятие посвященное 25-летию государственных символов Республики Казахстан «Три символа на арене истории».
Жарқырап ел таңба, жайқалсын туымыз

Бұланды орталық аудандық кітапхасында Қазақстан Республикасының рәміздері күніне орай «Жарқырап елтаңба, жайқалсын туымыз» атты ақпараттық сағат өтті. Іс – шараға «Айналайын» жасөспірімдер клубының мүшелері қатысты. Кітапхана маманы Сулайманова Айнұр оқушыларға мемлекеттік рәміздерінің 1992 жылы 4 маусымда қабылданғанын, Тудың, Елтаңбаның, Әнұранның шығу тарихын және мемлекеттік рәміздерге өзгерістер енгізілгенін айтты. Іс – шарада рәміздер туралы видео - слайдтар көрсетілді.