Неделя детской и юношеской книги

В течении пяти дней в Модельной детской библиотеке длилась «Неделя детской и юношеской книги» - праздник всех читающих ребят, независимо от того,посещают они библиотеку или нет,праздник любознательных детей и взрослых,влюбленных в книгу,праздник веселых приключений,новых литературных открытий.
В гости к детским писателям

В Модельной детской библиотеке в один из дней Недели детской и юношеской книги состоялся литературный круиз «В гости к детским писателям» к 250-летию со дня рождения И.А.Крылова
Сырда туған байсалды ақын

Балалар кітап апталығында «Бір ел-бір кітап» акциясы аясында Әбділда Тәжібаевқа арнап «Сырда туған байсалды ақын» атты өлеңдер сайысы өтті . Балуан Шолақ мектеп-лицейінің кітапханашысы Ембергенова Р.С. жазушының өмірі мен шығармашылығы туралы айтты.Жазушының өмірінен слайдтар,бейне үзінді көрсетті. Балалар Ә.Тәжібаевтың өлеңдерін мәнерлеп жатқа оқыды.Нәтижесінде қазылар алқасының шешімі бойынша 1-орын-мектеп-гимназияның 4ә-сынып оқушысы Сатыбалдина Раушан, 2-орын-мектеп-лицейінің 5а-сынып оқушысы Тлеубек Айдын, 3 –орын-№3 орта мектеп 4-сынып оқушысы Кочеватова Виталина иеленді.
Бигельдинова Б. Раскрывая новые грани творчества

Бигельдинова Б. Раскрывая новые грани творчества.- Бұланды Ақпарат.- 2019.- 12 апреля.- С. 3.
Шереметьева О. Вестник новой жизни

Шереметьева О. Вестник новой жизни.- Бұланды Ақпарат.- 2019.- 12 апреля.- С. 3.
Балалық шаққа саяхат

Апталықтың екінші күні балалар жазушысы Бердібек Соқпақбаевқа арналған «Балалық шаққа саяхат» атты әдеби калейдоскоппен жалғасты.Модельдік балалар кітапханасының кітапханашысы С.Нұрманова жазушының өмірі мен шығармашылығы туралы айтты.Мектеп-гимназияның оқушылары «Менің атым Қожа» фильмінен эпизодтар көрсетті.Кітапханашы «Менің атым Қожа»повесті бойынша викториналық сұрақтар қойды.Балалардың осындай қойылым көрсетуіне оқытушысы Д.Т.Нурабаеваның еңбегі зор.