«Бүгін жаңалық, ертең тарих» - «Сегодня новости, завтра история»

Бүгінгі күні тілге тиек ететін ең маңызды тақырып – мерзімді басылымдар. Қазіргі заманғы басылымдар мың-мыңдап саналады, тақырыбы, бағдарламасы, тиражы, тарату аймағы бойынша мақсатты    қолданысы да әртүрлі. Мерзімді басылымдар үнемі, белгіленген мерзімде басып шығарылады. Бұл газет, журнал, т.б. Мерзімді басылымдар жаңа уақыттың басты қайнар көзі. Олар қоғам өмірінің әртүрлі жақтарын қамтиды.
«Бұланды ауданының Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» КММ – нің кітапханаларына 2020 жылдың бірінші жартыжылдығына 382 дана мерзімді басылымдар, 44 атаумен, оның ішінде мемлекеттік тілде 21 атаумен жазылды.

Современная пресса – это тысячи изданий, различных по тематике, целевому назначению, периодичности, тиражу, региону распространения. Газеты и журналы несут читателям оперативную информацию обо всём, что происходит в мире, освещают наиболее интересные события, факты, отвечают на интересующие нас вопросы. Все важнейшие события политической, общественной, культурной жизни нашли своё отражение на страницах периодических изданий.

КГУ «Централизованная библиотечная система Отдела культуры и развития языков Буландынского района» в первой половине 2020 года будут получать 382 экз. периодических издании, 44 наименования, в том числе 21 наименование на государственном языке.

ГАЗЕТТЕР

6 Кітап және кітапхана
7 ФБ-кадры
8 Жулдыз
9 Мектептегі кітапхана. Библиотека в школе.
10 Мектептегі сыныптан тыс жұмыстар
11 Балақан