Танымал жаңалықтар
Сайт архиві

В этом году исполняется 100 лет со дня рождения ветерана Великой Отечественной войны, журналиста, народного писателя Казахстана, лауреата Государственной премии Азильхана Нуршаихова.В модельной центральной районной библиотеке Буландынской ЦБС прошёл   литературный час  «Ұлыдарға өсиет кыздарға кенес». Ведущая мероприятия библиотекарь библиотеки ознакомила присутствующих с жизнью и творчеством писателя.   У книжной выставке  «Вехи жизни и творчества » был проведён   обзор литературы.
   Цель мероприятия:   познакомить пользователей с   жизненным и творческим путём   писателя.

Биыл Ұлы Отан соғысының ардагері, журналист, Қазақстанның халық жазушысы, Мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әзілхан Нұршайықовтың туғанына 100 жыл толып отыр. Бұланды модельдік орталық  аудандық кітапханасында «Ұлдарға өсиет кыздарға кеңес»әдеби сағат өтті. Ісшара жүргізуші кітапхананың кітапханашысы жиналғандарды жазушының өмірі мен шығармашылығымен таныстырды. «Өмір мен шығармашылықтың белестері» атты кітап көрмесінде әдебиеттерге шолу жасалды.
Ісшараның мақсаты: қолданушыларды жазушының өмірі мен шығармашылық жолымен таныстыру.